Csatlakozzon hozzánk!

Nyitott pozícióink

A Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft. sokrétű tevékenységet végez, amelyekhez elkötelezett és motivált munkavállalókat keresünk. Lehetsz csapatjátékos vagy magányos farkas, kreatív álmodozó vagy szigorú szabálykövető, mi megtaláljuk a helyedet nálunk. Jelentkezz!

Kérdése van számunkra?

Keressen minket bizalommal elérhetőségünk valamelyikén.

Kapcsolat

Akkreditált Mikrobiológiai Laboratóriumunk erősítésére élelmiszeripari laboráns munkatársat keresünk.

FELADATOK:

  • Mikrobiológiai vizsgálatok előkészítése, táptalajfőzés, valamint a minták vizsgálatra történő előkészítése
  • Mikrobiológiai és molekuláris biológiai munkák elvégzése (lemezöntés, PCR)
  • A laboratóriumi munkával kapcsolatosan dokumentáció vezetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kézügyesség, pontos munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen (laboratóriumi vizsgálatok/ GMP/ minőségbiztosítás) szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Alapszintű angol vagy német nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Élelmiszerek és gyógyszerek mikrobiológiai vizsgálati területének megismerése
  • Élelmiszer és gyógyszer minőségbiztosítási tapasztalatszerzés
  • Családias légkör, hosszú távú munkaviszony

ÖNÉLETRAJZÁT A KÖVETKEZŐ ELÉRHETŐSÉGRE VÁRJUK:
Finta Ágnes, Mikrobiológiai részlegvezető
E-mail: afinta@mtki.hu